Nitev Technology | Konya Web Site Tasarımı| Reklam Ajansı

Biz Kimiz?

Biz, Nitev Technology olarak 2019 yılında İstanbul'da kurulduk. Anıl Can Altuntaş tarafından kurulan şirketimiz, o günden beri büyümeye ve müşterilerimize mükemmel dijital deneyimler sunmaya devam ediyor. Geniş bir hizmet yelpazesi sunarak birçok ilde aktif olarak hizmet veriyoruz. 

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler arasında web tasarım,Sosyal Medya Yönetimi, PR (halkla ilişkiler), grafik tasarım, kurumsal kimlik oluşturma, reklam tanıtım filmleri, tercümanlık hizmetleri, içerik üretimi, e-ticaret pazarlama ve daha birçok alanda sizlere hizmet vermeyi bekleyen uzman personellerimiz bulunmaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun, özelleştirilmiş çözümler sunmak için buradayız.

Nitev Technology'in gücü, bünyemizde bulunan 17 freelancer ve uzman ekibimiz ile daha da artıyor.Konya şubesi kurucu ortağı ve pazarlama halkla ilişkiler sorumlumuz Ali Yıldız Genel sorumlumuz Samet Oğuz, web tasarım medya sorumlumuz Emre Sargın, mütercim tercümanı ve dış kaynak editör sorumlumuz Saltuk Buğra Han Kahraman, Müşteri Hizmetleri Sorumlumuz Demir Efe Bölük, sosyal medya yönetim müdürümüz Ömer Akdağ gibi deneyimli profesyonellerle işbirliği yaparak projelerinizi hayata geçiriyoruz.

Nitev Technology olarak hedefimiz, dijital dünyada yerinizi almanıza yardımcı olmak ve başarınızı en üst düzeye çıkarmaktır. Bizimle çalışarak, dijital dünyadaki hedeflerinizi gerçeğe dönüştürmek için mükemmel bir ortağınızın olduğundan emin olabilirsiniz. İşte buradayız, sizi bekliyoruz!

 

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram

Sana nasıl yardımcı olabiliriz?

Sorun mu yaşıyorsun?